Hakkımızda

Esepetim girişimci ruhunu e-ticaret sektörüne yansıtmayı hedefleyen 3 mühendis tarafından kurulan, kısa süre içerisinde hizmet verdiği kategorilerde sergilediği kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatları ile akıllara kazınmayı başaran, marka haline gelen bir e-ticaret sitesidir.

 

Vizyonumuz

Esepetim hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından dünya standartlarında, bir çok açıdan sektöre öncülük eden, Türkiye’nin yanı sıra Dünya’nın bir çok ülkesine aynı standartta hizmet veren bir e-ticaret şirketi olmayı ilke haline getirmiştir. Gün geçtikçe hem ürün çeşiti hem de operasyon büyüklüğünü genişleten şirketimizin en büyük vizyonu arkasında bıraktığı yüzbinlerce siparişe rağmen hiç bir mutsuz müşteri bırakmamaktır.

 

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğu sektörlerde en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak, artan talep ile beraber sektörde en yüksek standartlarda bir alışveriş deneyimi sağlamak, operasyonel gelişim süreçleri ile beraber bünyemizde çalışanların kendini geliştirebilmesi ve huzurlu bir iş ortamına sahip olmasına aracılık etmek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı